Het bestuur
En onze Clubkeurmeesters

 

 

Voorzitter / Penningmeester
H.W. van den Berg.
Bergnil@planet.nl
Zwolle.
fokt : Zwart en Dun.


Secretaris:
P.PD.van Offeren.
Peter.van.offeren@xs4all.nl
De Punt.
Fokt : Blauw, Bruinzilver en Kakizilver.


Commissaris:
J.A. Nouwels
ja.nouwels@ziggo.nl
Rijssen.
Fokt : Zwart, Blauw, Dun, Rood, Geel, Aszilver, AOC.


Commissaris:
J.G. Mulder
jaapmulder@upcmail.nl
Apeldoorn.
Fokt : Zwart, Dun, Blauw, Rood en Geel.

 

 

Club keurmesters.

 

Menno Apperlo (A)
m.apperlo@versatel.nl


Rob Joosten (A)
rob.joosten@lamme.nl


Jouke v.d. Siepkamp (A)
brunner.jouke@kpnmail.nl


Geert de Vries Jr. (A)
g.vriesjunior@chello.nl


John Hartman (A)
John.hartman@betuwe.net


Gerhard Kelderman (A)
gerhard.kelderman@gmail.com


Hennie Schwarz (A)
hb.schwarz@ziggo.nl



Ideeën of aanmerkingen ?
Laat het gerust weten.
 
E-mail : nonduif@outlook.com

 


Terug naar menu